KONKURSY FOTOGRAFICZNE

konkursy fotograficzne

Strona zawiera spis aktualnych konkursów fotograficznych zgłoszonych przez internautów lub przez organizatorów tych konkursów. Zamieszczenie informacji o konkursie jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi innymi zobowiązaniami.

Konkursy fotograficzne Konkursy fotograficzne

    Konkursy fotograficzne konkursy fotograficzne  

Konkurs fotograficzny

PORTRET

Konkurs fotograficzny - pochwal się swoim najlepszym zdjęciem nawiązującym do tematyki konkursu. Czekają fantastyczne nagrody.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 26.08.2018

Nagrody:
1 - Tablet Lenovo Yoga 3
2 - Aparat cyfrowy NIKON Coolpix L340
3 - Smartwatch Samsung Gear Fit 2 Pro

Konkursy fotograficzne

MOJA WIELKOPOLSKA

Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografujących Wielkopolskę. Każdy uczestnik może przedstawić do konkursu dowolną ilość zdjęć pojedynczych oraz pogrupowanych w cykle lub zestawy. Zestawy powinny liczyć od 3 do 9 zdjęć. Za zgłoszenie zdjęć do konkursu organizatorzy pobierają „wpisowe’ - 30,00 złotych.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.08.2018

Nagrody: pieniężne

Konkurs fotograficzny

PORTRET PRAWDZIWY

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym wyłonionych zostanie 30 najlepszych fotografii portretowych z których w II etapie Jury wyłoni zwycięzców. Nagrody przewidziane są już w I etapie i ucieszą zarówno początkujących fotografów, jak i tych profesjonalnych. Przedmiotem konkursu są wyłącznie zdjęcia portretowe. Udział w konkursie jest płatny i wynosi 30 PLN od uczestnika.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 12.09.2018

Nagrody: pieniężne

Konkursy fotograficzne
Konkurs fotograficzny

NASZE ŁAZIENKI 2018

Jubileuszowa edycja konkursu fotograficznego "Nasze łazienki" właśnie startuje. Z tej okazji przygotowaliśmy cenne nagrody, miłą zabawę oraz możliwość prezentacji własnej aranżacji na łamach naszego portalu. Na zdjęcia czekamy do 15 września 2018 roku. Zrób ładne zdjęcia i prześlij je do nas. Liczą się pomysłowość Twojej aranżacji i dobre ujęcia. Dołącz do gry i zgarnij nawet 1500 złotych.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 15.09.2018

Nagrody: pieniężne

Konkursy fotograficzne

KONKURS FOTOGRAFII TEATRALNEJ

Do tegorocznego Konkursu można zgłaszac prace wykonane między 1 września 2017 a 31 sierpnia 2018. Tym razem Jury wskaże nie tylko nie tylko zwycięzców poszczególnych kategorii, ale także zdobywców II i III miejsca. Laureaci otrzymają nagrody w wysokości – kolejno: 10 tys., 6 tys. i 4 tys. zł.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.09.2018

Nagrody: pieniężne

Konkurs fotograficzny

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY "WOLNOŚĆ"

Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne oraz Galeria Ostrołęka Ostrołęckiego Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. „Wolność”, pod patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców. Patronat medialny objęło Radio OKO oraz Tygodnik Ostrołęcki
Tematem konkursu jest dowolna, szeroko pojęta interpretacja fotograficzna słowa „Wolność”. Konkurs ma charakter otwarty. Skierowany jest do osób dorosłych, fotografów amatorów jak i profesjonalistów.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 16.09.2018

Nagrody: nagrody pieniężne + medale

Konkursy fotograficzne

XX OLESKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

Oleski Konkurs Fotograficzny jest otwarty dla wszystkich chętnych, ale przeznaczony tylko dla amatorów, nie zajmujących się zawodowo fotografią. Tradycyjnie są trzy kategorie tematyczne. W tym roku są to: I - Kościół św. Anny w Oleśnie, II - Pejzaż, III - Ty i ja.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.09.2018

Nagrody: akcesoria fotograficzne

Konkursy Fotograficzne

PRZYRODA OJCZYSTA 2018

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, bez względu na wiek. Zgłoszenie prac następuje poprzez wzięcie udziału w comiesięcznym głosowaniu na Zdjęcie Miesiąca. Począwszy od stycznia, co miesiąc można zgłaszać nowe zdjęcia do konkursu. Uczestnicy zgłaszają amatroskie jak również profesjonalne zdjęcia przedstawiające piękno przyrody. Laureaci Zdjęć Miesiąca z całego roku 2018 w styczniu 2019 wezmą udział w potyczkach o tytuł Laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2018..

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.12.2018

Nagrody: tytuł Laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2018

     
     
     
     
     

Aktualne konkursy
Dodaj konkurs
Współpraca