KONKURSY FOTOGRAFICZNE

konkursy fotograficzne

Strona zawiera spis aktualnych konkursów fotograficznych zgłoszonych przez internautów lub przez organizatorów tych konkursów. Zamieszczenie informacji o konkursie jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi innymi zobowiązaniami.

Konkursy fotograficzne Konkursy fotograficzne

    Konkursy fotograficzne konkursy fotograficzne  

konkurs fotograficzny

PODRÓŻE Z MEBLEM W TLE

Przedmiotem Konkursu fotograficznego jest wykonanie przez Uczestnika fotografii na temat ”Podróże z meblem w tle”.Fotografia powinna odnosić się do tematu podróży i przedstawiać dowolne meble, mebel lub jego fragment. Uczestnik Konkursu może zgłosić tylko jedną fotografię i otrzymać tylko jedną nagrodę.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.03.2018

Nagrody: wycieczki, komplet walizek

Konkurs fotograficzny

CYBERFOTO 2018

Konkurs CYBERFOTO ma na celu prezentację możliwości kreacji obrazu fotograficznego poprzez zastosowanie komputera i współczesnych technik obrazowania.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.03.2018

Nagrody:

I nagroda - 2500 zł
II nagroda - 1500 zł
III nagroda - 800 zł
Ttrzy wyróżnienia po - 400 zł

Konkurs fotograficzny

iPHONE PHOTOGRAPHY AWARDS 2018

Konkurs fotograficzny iPhone Photography Awards ma charakter międzynarodowy i skierowany jest do fotografów używających iPhone'a lub iPada. Zdjęcia nie powinny być wcześniej publikowane.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.03.2018

Nagrody: smart watch. Ipad, sztabki złota

ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE

Konkurs fotograficzny - pochwal się swoim najlepszym zdjęciem nawiązującym do tematyki konkursu. Czekają fantastyczne nagrody.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 2.04.2018

Nagrody:
1 - Tablet Lenovo Yoga 3
2 - Aparat cyfrowy NIKON Coolpix L340
3 - Smartwatch Garmin GPS Vivoactive

Konkursy fotograficzne

TO DOBRY KONKURS "Portret"

Ruszyła 8 edycja konkursu fotograficznego P8:Portret2018. Konkurs dedykowany jest dla zainteresowanych klasycznym portretem, reportażem, dokumentem, aktem, jak również wizerunkiem człowieka na rynku komercyjnym — czyli również beauty i fashion. Ważny jest dla nas człowiek,.to jak go widzicie, jak się zmienia ze względu na czas, w którym żyje, jakie emocje rysują się na jego twarzy.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 14.04.2018

Nagrody: pieniężne

Konkursy fotograficzne

UROKI NASZEJ OKOLICY

Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce zaprasza do udziału w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Uroki naszej okolicy”. Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży klasy VII SP, II i III gimnazjum posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 20.04.2018

Nagrody:

Konkursy fotograficzne

TROPEM SOBIESKIEGO

335 rocznica odsieczy wiedeńskiej to okazja aby przypomnieć współczesnym sylwetkę bohatera Polski i Węgier - Jana III Sobieskiego. W tym celu ogłoszony został konkurs fotograficzny, którego tematem są wszelkie artefakty (pomniki, tablice, ulice, szkoły itp.) jakie ku czci wielkiego króla powstały w przestrzeni publicznej w Polsce i na Węgrzech oraz innych europejskich krajach.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.04.2018

Nagrody: wyróżnienia i nagrody rzeczowe

Konkurs fotograficzny

ABSURDALNY KONKURS

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Najbardziej Absurdalne Rozwiązanie Architektoniczne”. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia, w którym uczestnik ma za zadanie pokazać największy jego zdaniem absurd architektoniczny w mieście w którym żyje. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.04.2018

Nagrody: pieniężne, 5 x głośniki JBL GO, 10 x Power Bank

Konkursy fotograficzne

TAKIE JEST ŻYCIE, TAKI JEST ŚWIAT

W konkursie mogą brać udział wszyscy fotografujący - profesjonaliści i amatorzy bez ograniczenia wiekowego. Zachęcamy do twórczej wypowiedzi za pomocą fotografii, myślenia poza schematami, unikania oczywistych obrazów. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.
Każdy uczestnik może nadesłać do 10 prac wykonanych dowolną techniką o formacie nie mniejszym niż 20 x 30 cm..

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.04.2018

Nagrody: pieniężne

konkurs fotograficzny

EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO CONTEST 2018 - NATURE

Konkurs jest dwueatapowy, składa się z etapu I – krajowego oraz etapu II – międzynarodowego. Na konkurs przyjmowane są wyłącznie fotoreportaże i serie składające się z 5-8 zdjęć. Muszą mieć one postać cyfrową (z aparatów cyfrowych lub w postaci skanów z filmów) i oznaczoną kolejność zdjęć w serii. Do pierwszego etapu zdjęcia (o dłuższym boku 800 pikseli) należy wgrać za pośrednictwem serwisu foto-kurier.pl.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 6.05.2018

Nagrody: pieniężne

Konkursy fotograficzne

XX BIENNALE FOTOGRAFII GÓRSKIEJ

Ogólnopolskie Biennale Fotografii Górskiej Największa impreza o tematyce górskiej w Polsce Konkurs fotograficzny o tematyce górskiej organizowany w Jeleniej Górze jest konkursem mającym najdłuższą w Polsce, bo ponad trzydziestoletnią, tradycję.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 15.06.2018

Nagrody: pieniężne

Konkursy fotograficzne

WIOSENNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii. Na autorów najciekawszych fotografii czekają nagrody w postaci książek o tematyce podróżniczo-fotograficznej.
Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na portalu www.turystykabezgranic.pl. Prace zgłaszane do konkursu będą przyjmowane wyłącznie w formie cyfrowej, poprzez ich umieszczenie na profilu użytkownika.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.06.2018

Nagrody: książkowe o tematyce podróżniczo - fotograficznej

Konkursy fotograficzne

POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY "TROPY NIEPODLEGŁOŚCI "

Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Tropy Niepodległości" dotyczy promocji powiatu otwockiego poprzez zachęcenie uczestników do odwiedzenia naszego regionu i wykonanie fotografii z terenu powiatu otwockiego łączącej nowoczesność z tradycją w kontekście tematyki niepodległościowej.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 2.07.2018

Nagrody: pieniężne (I miejsce - 1500 zł, II miejsce - 900 zł, III miejsce - 600 zł)

Konkursy fotograficzne

MOJA WIELKOPOLSKA

Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografujących Wielkopolskę. Każdy uczestnik może przedstawić do konkursu dowolną ilość zdjęć pojedynczych oraz pogrupowanych w cykle lub zestawy. Zestawy powinny liczyć od 3 do 9 zdjęć. Za zgłoszenie zdjęć do konkursu organizatorzy pobierają „wpisowe’ - 30,00 złotych.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.08.2018

Nagrody: pieniężne

Konkursy fotograficzne

KONKURS FOTOGRAFII TEATRALNEJ

Do tegorocznego Konkursu można zgłaszac prace wykonane między 1 września 2017 a 31 sierpnia 2018. Tym razem Jury wskaże nie tylko nie tylko zwycięzców poszczególnych kategorii, ale także zdobywców II i III miejsca. Laureaci otrzymają nagrody w wysokości – kolejno: 10 tys., 6 tys. i 4 tys. zł.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.09.2018

Nagrody: pieniężne

Konkursy Fotograficzne

PRZYRODA OJCZYSTA 2018

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, bez względu na wiek. Zgłoszenie prac następuje poprzez wzięcie udziału w comiesięcznym głosowaniu na Zdjęcie Miesiąca. Począwszy od stycznia, co miesiąc można zgłaszać nowe zdjęcia do konkursu. Uczestnicy zgłaszają amatroskie jak również profesjonalne zdjęcia przedstawiające piękno przyrody. Laureaci Zdjęć Miesiąca z całego roku 2018 w styczniu 2019 wezmą udział w potyczkach o tytuł Laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2018..

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.12.2018

Nagrody: tytuł Laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2018

     
     
     
     
     

Aktualne konkursy
Dodaj konkurs
Współpraca